Základní list A1

Vliv prace na …

GRANTOVÁ AGENTURA AKADEMIE VĚD ČR

Registrační číslo ^{∗} Přírůstkové číslo ^{∗} Rok zahájení

1997

Přihláška do soutěže o standartní grant

Projekt:

01 Název  Vliv prace na polidsteni opice –

dusledky prace dusevni ve srovnani s manualni.

02 Cíl  Cilem navrhu je ukazat, ze prace manualni podporuje

inteligencni kvocient simpanzu, zatimco dusevni prace

cloveka pusobi narust jeho svalove tkane.

03 Příslušnost k oborovým radám:  1

Navrhovatel:

04 Tituly  Jméno  Příjmení  Věd. hodnost  Rodné číslo
tovarnik  Friedrich  Engels  nevalna  tehdy nebyly
Pracovní kapacita věnovaná projektu (v % z plného pracovního úvazku)  100 %

05 Instituce (oficiální název):

Název  typ organizace  IČO
Ústav informatiky a výpočetní techniky AV ČR  RO  151971
Ulice  Místo
Pod Vodárenskou věží 2  Praha 8
PSČ  TEL.  FAX  E-mail
182 07  66 05 ?? ??  85 85 789  uivt@uivt.cas.cz
Bankovní spojení:  19-3625-081/0710
Příslušnost k resortu:  AV ČR

06 Kontaktní adresa navrhovatele:

Název pracoviště

Ústav informatiky a výpočetní techniky AV ČR

Ulice  Místo
Pod Vodárenskou věží 2  Praha 8
PSČ  TEL.  FAX
182 07  66 05 ?? ??  85 85 789

druhá strana Základního listu A1

Vliv prace na …

07 Jmenný seznam pracovníků z pracoviště navrhovatele zúčastněných na projektu:

Tituly, nezkrácené jméno, příjmení, vědecká hodnost Pracovní kapacita v % (viz bod 04)

Rodné číslo

Tvůrčí pracovníci (kromě navrhovatele):

Doktorandi:

Ostatní pracovníci:

Pokračování listu A1

Vliv prace na …

08 Charakteristika projektu (vystihuje věcnou podstatu projektu a popisuje předpokládaný metodický přístup).

Nesmí přesáhnout 15 řádků běžného strojopisu.

To jako tohle teda to bych zas tak jako na plno snad ani, abych snad nekoho

09 Doba trvání  roků, t.j. od začátku roku  1997  do konce roku

10 Kódová čísla  UNESCO:

SIGLE:

11 Počet spolupracujících pracovišt’ včetně pracoviště navrhovatele:  1

Počet listů (celkem za všechny spolunavrhovatele):

\underline{A1:}  \underline{A2:}  \underline{A3:}

\underline{B:}  \underline{C:}  \underline{C příl.:}  \underline{D:}  \underline{D příl.:}  \underline{E:}  \underline{F:}  \underline{G:}

Další přílohy:  (počet listů)  Datum:  datum podani

Razítko instituce:  Podpis navrhovatele  _{tovarnik Friedrich Engels}

Spolunavrhovatelé:  Jméno  Podpis

Vyplňuje spolunavrhovatel grantu Základní list A2

Vliv prace na …

GRANTOVÁ AGENTURA AKADEMIE VĚD ČR

Registrační číslo ^{∗}

Navrhovatel: (shodný s A1) tovarnik Friedrich Engels
Název projektu: (shodný s A1) Vliv prace na polidsteni opice –

dusledky prace dusevni ve srovnani s manualni.

Spolunavrhovatel:

01 Tituly  Jméno  Příjmení  Věd. hodnost  Rodné číslo
JUDr.  Karl  Marx  pochybna  nedefinovano
Pracovní kapacita věnovaná projektu (v % z plného pracovního úvazku)  100 %

02 Instituce (oficiální název):

Název  typ organizace  IČO
Ústav informatiky a výpočetní techniky AV ČR  RO  151971
Ulice  Místo
Pod Vodárenskou věží 2  Praha 8
PSČ  TEL.  FAX  E-mail
182 07  66 05 ?? ??  85 85 789  uivt@uivt.cas.cz
Bankovní spojení:  19-3625-081/0710
Příslušnost k resortu:  AV ČR

03 Kontaktní adresa spolunavrhovatele:

Název pracoviště

Ústav informatiky a výpočetní techniky AV ČR

Ulice  Místo
Pod Vodárenskou věží 2  Praha 8
PSČ  TEL.  FAX
182 07  66 05 ?? ??  85 85 789

Počet listů: \underline{A2: 0}
\underline{C: 0}  \underline{C příl.: 0} \underline{D: 0}  \underline{D příl.: 0} \underline{E: 0}  \underline{F: 0}  \underline{G: 0}

druhá strana Základního listu A2

Vliv prace na …

04 Jmenný seznam pracovníků z pracoviště spolunavrhovatele zúčastněných na projektu:

Tituly, nezkrácené jméno, příjmení, vědecká hodnost Pracovní kapacita v % (viz bod 01)

Rodné číslo

Tvůrčí pracovníci (kromě spolunavrhovatele):

Doktorandi:

Ostatní pracovníci:

Datum: datum podani

Razítko instituce:

Podpis spolunavrhovatele  JUDr. Karl Marx

Cover sheet A3

Vliv prace na …

GRANT AGENCY OF THE ACADEMY OF SCIENCES

OF THE CZECH REPUBLIC

Year of the start  Registration number

1997

Grant Application

Project:

01 Title  first row of title

second row of title

02 Scientific aim ScientificAimA

ScientificAimB ScientificAimC

03 Science domain(s)

ScienceDomainA ScienceDomainB

Principal investigator:

04 Titles  Name  Surname  Scientific degree
Titles  Name  Surname  Degree

05 Institution name

Institution

Address

Addres

Code  Phone  FAX
Code  Phone  FAX

second side of the Cover sheet A3

Vliv prace na …

Principal co-investigator:

06 Titles  Name  Surname  Scientific degree

07 Institution name Address

Code  Phone  FAX

Principal co-investigator:

06 Titles  Name  Surname  Scientific degree

07 Institution name Address

Code  Phone  FAX

Principal co-investigator:

06 Titles  Name  Surname  Scientific degree

07 Institution name Address

Code  Phone  FAX

Continuation of Sheet A3

Vliv prace na …

08 Information about the entire research group

Number of scientists  1  , graduate students  0  , others  0
Total working  1  , graduate students  0  , others  0

capacity of scientists

09 Project duration in years

Summary (max. 15 lines)

Some abstract here ...

Date: July 23, 1996

Principal investigator (signature)  FullPrincipalInvName
Principal co-investigator: Name  Signature

Jarda Vokurka Tonda Vopicka Eda Kvapilu Sheet B

Vliv prace na …

GRANT AGENCY OF THE ACADEMY OF SCIENCES

OF THE CZECH REPUBLIC

Justification of the proposal

Hello,

Sheet B

Vliv prace na …

continuation, page No. 1

I want you

continuation, page No. 2

for US army!

continuation, page No. 3

Sincerelly

Your Sam

Sheet C

Vliv prace na …

GRANT AGENCY OF THE ACADEMY OF SCIENCES

OF THE CZECH REPUBLIC

Curriculum vitae

Enclosure to the sheet C

Vliv prace na …

Registration number

Name of the scientist:  FullPrincipalInvName

a) List of selected scientific papers related to the proposal:

second side of the Enclosure to the Sheet C

Vliv prace na …

b) List of eight papers published in last five years The journal impact factor

Novák a hosté: O veverce zahradní, která ma hlas poradní, Věda & technika mládeži, č. 7/1899, str. 9, zvláštní příloha ”Veverky a jiné breberky pro mladé montérky”.

14.5678

Novák a Novák: Ontologie Veverky domácí v porovnání s jejím majitelem. Slunitschko, 5/94.

c) List of five papers with the highest number of citation Number of citation

List D

Vliv prace na …

GRANTOVÁ AGENTURA AKADEMIE VĚD ČR

Registrační číslo ^{∗}

Návrh finančního zabezpečení grantu

Název instituce:  Ústav informatiky a výpočetní techniky AV ČR

V trznim prostredi

pokračování, strana č. 1

jde o penize

pokračování, strana č. 2

teprve az na prvnim miste !

Formulář PL1 Příloha k listu D

Vliv prace na …

GRANTOVÁ AGENTURA AKADEMIE VĚD ČR

Registrační číslo ^{∗}

Požadavek finančního zabezpečení

Shrnutí finančních požadavků části D přihlášky

Název instituce  Ústav informatiky a výpočetní techniky AV ČR

Vyplňte nebo proškrtněte všechny rubriky formuláře ! NEINVESTIČNÍ NÁKLADY (hrazené GA AV) (v tisících Kč)

na první rok celkem

a) věcné náklady – spotřební materiál —

—

– drobný hmotný majetek —

—

– práce a služby (na faktury)

—

—

– cestovní náklady účastníků grantu —

—

– úhrada za pobyt pozvaných pracovníků —

—

– speciální literatura —

—

– náklady na publikování —

—

celkem — —

b) ostatní osobní náklady (práce a činnosti hrazené na základě dohod o provedení práce nebo pracovní činnosti)

—

—

INVESTIČNÍ NÁKLADY (hrazené GA AV)

a) investice (uvést jednotlivě)

—  —

List E

Vliv prace na …

GRANTOVÁ AGENTURA AKADEMIE VĚD ČR

Registrační číslo ^{∗}

Stanovisko statutárního zástupce instituce

Název instituce: Ústav informatiky a výpočetní techniky AV ČR

Navrhovatel:  tovarnik Friedrich Engels
Název projektu: Vliv prace na polidsteni opice –

dusledky prace dusevni ve srovnani s manualni.

Komentář (vyjádření ke kvalitě návrhu):

Tohle je zarucene ...

Ochrana duševního vlastnictví: pokud je třeba, uved’te pracoviště nebo pracovníky, kteří nemají být s návrhem seznámeni:

Doktor Vlk, pseudovzdělanec a závistivec, Ustav Astrologie a Homeopatie, oddeleni virguli a vsichni v Indonezii

V případě udělení grantu poskytne instituce projektu zajištění institucionárními prostředky (mzdy, pojištění a režie)

ano  ne

Jméno statutárního zástupce: Doc. RNDr. Petr Hájek, DrSc.

Datum: datum podani Podpis:

List F

Vliv prace na …

GRANTOVÁ AGENTURA AKADEMIE VĚD ČR

Registrační číslo ^{∗}

Vyjádření vědecké rady instituce

Název instituce:  Ústav informatiky a výpočetní techniky AV ČR

Navrhovatel:  tovarnik Friedrich Engels
Název projektu:  Vliv prace na polidsteni opice –

dusledky prace dusevni ve srovnani s manualni.

1. Projekt zapadá do vědecké koncepce ústavu ano ne

2. Odpovídající vědecká úroveň projektu ano ne

3. Navrhovatel má předpoklady pro vyřešení projektu ano ne

Komentář:

Tohle je zaručeně nejlepší grantový návrh, který kdy prošel mýma rukama za mojí dlóóóuhoúúú věteckou kariéru. A že jich prošlo.

Jméno předsedy VR:  Ing. Julius Štuller, CSc.
Datum:  datum podani  Podpis:

List G

Vliv prace na …

GRANTOVÁ AGENTURA AKADEMIE VĚD ČR

Registrační číslo ^{∗}

Podpora navrhovaného projektu z dalších zdrojů

1. Uved’te, zda navrhovatel, spolunavrhovatel nebo některý z tvůrčích pracovníků získal účelovou podporu pro předkládaný návrh u jiné grantové agentury nebo instituce.

Název projektu

Jméno řešitele Řešitelské pracoviště Doba řešení projektu

Název agentury (instituce), která projekt podporuje

{od \atop do}

Název projektu

Jméno řešitele Řešitelské pracoviště Doba řešení projektu

Název agentury (instituce), která projekt podporuje

{od \atop do}

Název projektu

Jméno řešitele Řešitelské pracoviště Doba řešení projektu

Název agentury (instituce), která projekt podporuje

{od \atop do}

2. Uved’te, zda navrhovatel, spolunavrhovatel nebo některý z tvůrčích pracovníků žádá o účelovou podporu pro předkládaný návrh u jiné grantové agentury nebo instituce.

Název projektu

Jméno řešitele Řešitelské pracoviště Doba řešení projektu

Název agentury (instituce), u které je podána žádost

{od \atop do}

∗vyplňuje Sekretariát GA AV druhá strana Listu G

Vliv prace na …

Název projektu

Jméno řešitele Řešitelské pracoviště Doba řešení projektu

Název agentury (instituce), u které je podána žádost

{od \atop do}

Název projektu

Jméno řešitele Řešitelské pracoviště Doba řešení projektu

Název agentury (instituce), u které je podána žádost

{od \atop do}

3. Jiné projekty, které navrhovatel v současné době řeší nebo navrhuje k podpoře.

Název projektu

Jméno řešitele Řešitelské pracoviště Doba řešení projektu Název agentury (instituce), která projekt podporuje nebo u které je podána žádost

{od \atop do}

Název projektu

Jméno řešitele Řešitelské pracoviště Doba řešení projektu Název agentury (instituce), která projekt podporuje nebo u které je podána žádost

{od \atop do}

Název projektu

Jméno řešitele Řešitelské pracoviště Doba řešení projektu Název agentury (instituce), která projekt podporuje nebo u které je podána žádost

{od \atop do}

Pokračování listu G

Vliv prace na …

GRANTOVÁ AGENTURA AKADEMIE VĚD ČR

Registrační číslo ^{∗}

Ukončené grantové projekty

4. Uved’te projekty, podporované Grantovou agenturou AV ČR, ukončené do 31.12.1995, ve kterých byl navrhovatel (spolunavrhovatelé) řešitelem nebo spoluřešitelem projektu (podle starší terminologie nositelem nebo spolunositelem grantu).

Název projektu

Jméno řešitele  Řešitelské pracoviště  Doba řešení projektu

{od \atop do}

Název projektu

Jméno řešitele  Řešitelské pracoviště  Doba řešení projektu

{od \atop do}

Název projektu

Jméno řešitele  Řešitelské pracoviště  Doba řešení projektu

{od \atop do}

Název projektu

Jméno řešitele  Řešitelské pracoviště  Doba řešení projektu

{od \atop do}

V případě nedostatku místa použijte další formulář, \underline{neúplnost údajů může být důvodem pro neudělení} podpory pro předkládaný projekt.