Základní list A

Vliv prace na …

GRANTOVÁ AGENTURA AKADEMIE VĚD ČR

Přírůstkové číslo ^{∗}  Rok zahájení  Registrační číslo ^{∗}

1997

Přihláška do soutěže o doplňkový poblikační grant

01 Název publikace Vliv prace na polidsteni opice –

dusledky prace dusevni ve srovnani s manualni.

Anglický název The Satanic

verses. 02 Vědecký cíl

publikace  Cilem navrhu je ukazat, ze prace manualni podporuje

inteligencni kvocient simpanzu, zatimco dusevni prace cloveka pusobi narust jeho svalove tkane.

Navrhovatel:

03 Tituly  Jméno  Příjmení  Věd. hodnost  Rodné číslo
tovarnik  Friedrich  Engels  nevalna  tehdy nebyly

04 Instituce (oficiální název):

Název  typ organizace  IČO
Ústav informatiky a výpočetní techniky AV ČR  RO  151971
Ulice  Místo
Pod Vodárenskou věží 2  Praha 8
PSČ  TEL.  FAX  E-mail
182 07  66 05 ?? ??  85 85 789  uivt@uivt.cas.cz
Bankovní spojení:  19-3625-081/0710
Příslušnost k resortu:  AV ČR

05 Kontaktní adresa navrhovatele:

Název pracoviště

Ústav informatiky a výpočetní techniky AV ČR

Ulice  Místo
Pod Vodárenskou věží 2  Praha 8
PSČ  TEL.  FAX
182 07  66 05 ?? ??  85 85 789

druhá strana Základního listu A

Vliv prace na …

06 Jmenný seznam spoluautorů z pracoviště navrhovatele:

Tituly, nezkrácené jméno, příjmení, vědecká hodnost

Rodné číslo

07 Jmenný seznam spoluautorů z jiného pracoviště:

Tituly, nezkrácené jméno, příjmení, vědecká hodnost název instituce (pracoviště) spoluautora Rodné číslo

Pokračování listu A

Vliv prace na …

08 Stručná charakteristika díla navrhovaného k publikaci.

Nesmí přesáhnout 15 řádků běžného strojopisu.

To jako tohle teda to bych zas tak jako na plno snad ani, abych snad nekoho

09 Sigle kód projektů, jejichž výsledkem je navrhovaná publikace

10 Rozsah publikace  100  stránek strojopisu (včetně obrázků)

11 Předpokládaný

náklad  10 000 výtisků

12 Přílohy: rukopis publikace (2 výtisky - viz. ”Návod na podávání přihlášek”)

sylabus

nakladatelská smlouva

Datum: 25. července 1996

Podpis navrhovatele  tovarnik Friedrich Engels

Razítko organizace

List B

Vliv prace na …

GRANTOVÁ AGENTURA AKADEMIE VĚD ČR

Registrační číslo ^{∗}

Návrh finančního zabezpečení grantu

V trznim prostredi

pokračování, strana č. 1

jde o penize

pokračování, strana č. 2

teprve az na prvnim miste !

Formulář PL1 Příloha k listu B

Vliv prace na …

GRANTOVÁ AGENTURA AKADEMIE VĚD ČR

Registrační číslo ^{∗}

Požadavek finančního zabezpečení

Shrnutí finančních požadavků části B přihlášky

Název instituce  Ústav informatiky a výpočetní techniky AV ČR

Vyplňte nebo proškrtněte všechny rubriky formuláře !

NEINVESTIČNÍ NÁKLADY (hrazené GA AV) (v tisících Kč)

a) věcné náklady

– materiál  —

– práce a služby (na faktury)

—

– jiné  —

celkem  —

b) ostatní osobní náklady (práce a činnosti hrazené na základě dohod o provedení práce nebo pracovní činnosti)

—

celkem  —

List C

Vliv prace na …

GRANTOVÁ AGENTURA AKADEMIE VĚD ČR

Registrační číslo ^{∗}

Stanovisko statutárního zástupce instituce

Název instituce: Ústav informatiky a výpočetní techniky AV ČR

Navrhovatel:  tovarnik Friedrich Engels
Název publikace: Vliv prace na polidsteni opice –

dusledky prace dusevni ve srovnani s manualni.

Komentář (vyjádření k odborné kvalitě publikace):

Tohle je zarucene ...

Doporučuji k uveřejnění

ano  ne

Jméno statutárního zástupce: Doc. RNDr. Petr Hájek, DrSc.

Datum: 25. července 1996  Podpis:

List D

Vliv prace na …

GRANTOVÁ AGENTURA AKADEMIE VĚD ČR

Registrační číslo ^{∗}

Vyjádření vědecké rady instituce

Název instituce: Ústav informatiky a výpočetní techniky AV ČR

Navrhovatel:  tovarnik Friedrich Engels
Název publikace: Vliv prace na polidsteni opice –

dusledky prace dusevni ve srovnani s manualni.

Komentář (vyjádření k odborné kvalitě publikace):

Tohle je zarucene ...

Vědecká rada doporučuje publikaci k uveřejnění

ano  ne

Jméno předsedy VR:  Ing. Julius Štuller, CSc.

Datum: 25. července 1996  Podpis:

List E

Vliv prace na …

GRANTOVÁ AGENTURA AKADEMIE VĚD ČR

Registrační číslo ^{∗}

Grantové projekty, jejichž výsledkem je navrhovaná publikace

Název grantového projektu  Čís. grant. proj.

Jméno řešitele Řešitelské pracoviště Rok ukončení Název agentury, která projekt podpořila

Název grantového projektu  Čís. grant. proj.

Jméno řešitele Řešitelské pracoviště Rok ukončení Název agentury, která projekt podpořila

Název grantového projektu  Čís. grant. proj.

Jméno řešitele Řešitelské pracoviště Rok ukončení Název agentury, která projekt podpořila

* Granty udělené:

1 Grantorvou agenturou České republiky
2 Grantorvou agenturou Akademie věd ČR
3 Grantovými agenturami ostatních resortů ČR